حساب کاربری

لطفا از حروف a-z,A-Z,0-9 استفاده نمایید - حداقل 5 کاراکتر

حداقل 8 کاراکتر

رویه های ارسال سفارش

رویه ارسال

ارسال در مشهد

ارسال سفارشات در شهر مشهد حداکثر ۳ ساعت بعد از ثبت سفارش توسط پیک اختصاصی داروخانه تاپ دارو تحویل داده خواهد شد . علاوه بر این کاربران گرامی می توانند در بازه ی زمانی تحویل کالا که ساعت ۹ الی ۱۷ می باشد زمان تحویل کالای خود را هنگام ثبت سفارش مشخص نمایند تا حد الامکان در همان ساعت کالای خود را تحویل گیرند . لازم به ذکر است که بدانید ارسال سفارشاتی که بعد از ساعت ۱۶ ثبت می شوند به فردای آن روز موکول خواهد شد در ضمن هزینه ی ارسال کالا به هر نقطه از مشهد مقدس ۸۰۰۰ تومان بوده که با خرید بالای ۱۰۰ هزار تومان هزینه ارسال رایگان احتساب می گردد.

ارسال به سایر شهر های ایران

ارسال کالا به سایر شهرستان های ایران به سه روش امکان پذیر است.

۱-پست سفارشی

۲-پیشتاز ارسال کالا

پست سفارشی:همانطور که می دانید هزینه پست بر اساس وزن تعیین می گردد.در صورت تمایل برای ارسال کالا با پست سفارشی در هنگام ثبت سفارش هستید به طور خود کار با استفاده از محاسبه گر نرخ پست هزینه ارسال را محاسبه و تعیین می نماید.ارسال کالا با پست سفارشی بین ۲تا۵ روزکاری به طول می انجامد.

پست پیشتاز:همانطور که گفتیم هزینه ی های پست بر اساس وزن و با نرخ پست به طور خودکار توسط سیستم محاسبه می شود،ارسال کالا با پست پیشتاز از زمان ارسال کالا ظرف مدت ۴۸ ساعت کاری تحویل داده خواهد شد توجه داشته باشید .

مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
X